• Tasuta transport Eesti pakiautomaati alates 100 eurost
  • info@pocketapparel.ee
  • +372 566 541 93

Tere!

Mina olen Ave, Pocket Apparel`i looja ning tegelen kõigega, mis seda ettevõtmist puudutab. Ehk siis õmblen, teen pilte, postitan fb-sse, instagrami, postitan pakke jne. Õmblemine on olnud minu kirg juba lapsest saadik. Teadsin väikese lapsena, et suurena hakkan õmblemisega tegelema :) Kõige suurem rõõm ongi täiskasvanuna tegeleda just sellega, mis su silma särama paneb. Ja seetõttu olen ka südamest tänulik iga tellimuse üle.

Mul on väga hea meel, et oled siia lehele sattunud :) Minu lehelt saad tellida oma armsale lapsele (lastele) vahvaid rõivaid. Riideid valmistan puuvillasest trikotaažist või dressikangast. Need kangad on laste puhul vaieldamatult kõige mõnusamad, sest kangad venivad ja on lastel seljas väga mugavad. Lisaks on kangad ka lastele täiesti ohutud, kõik kangad on kas öko-tex või gots sertifikaadiga, mis tähendab, et kangaste tootmisel pole kasutatud ohtlikke kemikaale.

Milliseid tooteid siis meilt osta saab? Kõik põhikategooriad on esindatud- pusa, püksid, t-särk, bodi, mütsid, sallid, papud, kindad, kombed. voodriga tooted. Üldjuhul on valikus üks põhilõikega toode igas kategoorias, aga aegajalt valmistan ka selliseid tooteid, mis veidi erinevad põhilõikest. Alati on võimalik ka valmistada toode vastavalt kliendi soovile. Sellisel juhul kirjuta meile info@pocketapparel.ee