• Tasuta transport Eesti pakiautomaati alates 100 eurost
  • info@pocketapparel.ee
  • +372 566 541 93

Bodi ja bäggi püksid

20,02 € 30,80 €

Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: kuni 3 nädalat

* KANGAS

* Suurus

Komplekt valmib kuni kolme nädala jooksul! Kui soovid oma tellimuse täpset valmimisaega teada, siis kirjuta meile info@pocketapparel.ee

See armas komplekt koosneb bäggi pükstest ja ülepeakäivast bodist. Komplekt on topeltsuuruses, see tähendab, et beebi saab komplekti kanda vähemalt kahe suurusnumbri jagu, mis on beebide puhul eriti vajalik, sest nad kasvavad ju nii kiiresti :) Topeltsuuruses riided on lisaks pikale kandmiseale ka rahakotisõbralikumad, sest siis ei pea nii tihti uusi riideid ostma. Lapsed on ka rõõmsad, kui saavad oma lemmikriideid võimalikult kaua kanda :) 

Pükste värvliks on lai soonik, mis on ideaalne beebi kõhu ümber. Kangas on pehme ja ei pigista kõhtu. Soonikud on parajalt pikad, et need alguses üles keerata, kui beebi pisem on. Bodi varruka ääred on kanditud piisava laiusega, et need üle käelaba ei tuleks ja seetõttu ei ole häiriv, kui varrukad algul veidi pikemad on (kuna toode on topeltsuuruses, siis varrukate pikkus on arvestatud suurema suurusnumbri järgi). Bodil on jalgevahel kaks trukirida, mis tähendab, et beebi kasvades saab bodi pikendada. Bodi kaeluses on soonik, mis venib piisavalt hästi, et bodi ülepeal panna, kuid samas ei veni kaelus välja.

Tooted on valmistatud Öko-tex sertifikaadiga kangastest. Kanga koostis on 95% puuvill, 5% elastaan.

Pane tähele, et tumeda mustriga kangad võivad peale pesu muutuda tuhmimaks!

Kui tekkis toodete kohta veel küsimusi, siis kirjuta meile info@pocketapparel.ee

Sarnased tooted

16,19 € Al. 24,90 €
17,88 € Al. 29,80 €
14,19 € Al. 25,80 €
14,19 € Al. 25,80 €